Syksyn paras etu ylempien toimihenkilöiden rekrytointiin!
Vahvista tiimiäsi oikealla avainosaajalla
Onko yrityksessäsi tarvetta uudelle esihenkilölle, päällikölle tai johtajalle? Hyödynnä loppuvuoden rekrytointietu ja anna Eilakaislan kokeneiden rekrytointiasiantuntijoiden auttaa löytämään tehtävään sopiva tekijä.
Nyt tarjoamme ylempien toimihenkilöiden rekrytoinnit hintaan 1 x rekrytoitavan henkilön kuukausipalkka. Kampanjaan sisältyy yksi henkilöarviointi kaupan päälle.*
Rekrytointiprojekti sisältää
-
Ilmoitushaun ja sitä tukevan suorahaun
- Rekrymarkkinoinnin digikanavissa
-
Haastattelut ja kandiesittelyt järjestelmän kautta
- 1 kpl AON henkilöarviointi kaupan päälle
-
Suosittelijoiden tarkistukset
-
Laatutakuu: 6kk
* Hinnat ja ehdot voimassa vain uusille asiakkaille, 3.9.-31.12.2026 välisenä aikana
Lisää varmuutta tärkeään rekrytointipäätökseen
Esihenkilön, päällikön tai johtajan valinnalla on merkitystä koko organisaatiolle. Henkilöarviointi tuo päätöksenteon tueksi objektiivista tietoa ehdokkaan vahvuuksista, kehityskohteista ja sopivuudesta tehtävään.
Tarvitsetko arvioinnin useammalle loppuvaiheen ehdokkaalle? Seuraavat henkilöarvioinnit saat kampanjan yhteydessä hintaan 690 € / arviointi.
Kiinnostuitko?💡Jätä yhteystietosi viereisellä lomakkeella tai ota yhteyttä omaan Eilakaislan yhteyshenkilöösi. Keskustellaan lisää siitä, millaista osaajaa yrityksesi tarvitsee ja miten voimme auttaa löytämään tehtävään sopivimman henkilön.
- Kokonaishinta 1 x rekrytoitavan ylemmän toimihenkilön kk-palkka + ALV*
- Laskutusperuste:
- Veloitamme 50 % kokonaishinnasta, kun työpaikkailmoitus julkaistu
- Laskutamme loput (50 %), kun työntekijä valittu, ja työsopimus tehty
- Maksuehto 14pvä
* Hinnat ja ehdot voimassa vain uusille asiakkaille, 3.9.-31.12.2026 välisenä aikana










